Odborná konference Centra pasivního domu ČR, zaměřena na všechny účastníky stavebního procesu, proběhla v unikátním virtuálním CENTRU vytvořeném na platformě Gather.town.

V čem je on-line CENTRUM unikátní?

Virtuální CENTRUM je vytvořeno v prostoru online platformy Gather, jejíž grafika vás vezme zpět do časů 8bitových arkádových her. Pomocí svého Avatara se můžete pohybovat po celém CENTRU a vybírat obsah, který vás  zajímá. Zároveň je zde privátní i otevřený prostor pro networking v době konání akcí. 

  1. On-line Konference odstartovala 30. 11. 2021 živým přenosem z pražského Kampusu ČSOB, kterým provázel moderátor Ing. Vladimír Kořen.
  2. Experti z oboru představili 18 videopříspěvků plných praktických zkušeností z přípravy a realizace udržitelné architektury.
  3. Program doplnilo 6 živých panelových diskuzí.
Na odbornou konferenci se registrovalo téměř 400 zájemců, během dne proběhlo 1390 přihlášení a program průměrně sledovalo okolo 130 účastníků.

Záznam 8 hodinového programu konference je nyní uložen v hlavním sále virtuálního centra a je volně dostupný. Záznamy panelových diskusí jsou umístěny ve vedlejších sálech určených pro odborníky, investory a veřejné zadavatele - města a obce.


Vstoupit do virtuálního centra můžete bezplatně přes registraci na webu konference.
Program záznamu konference najdete zde. 
Více informací na www.konference.pasivnidomy.cz.